piątek, 9 stycznia 2015

22. Is This How You Feel?

Z okazji wybitnego humoru, sprowokowanego dobrymi wynikami morfo, odtańczyłyśmy z Córcią taniec połamaniec przy rytmach energetycznej piosenki :)
Jeśli nie wystąpi pogorszenie lub gorączka... trzeci kurs się odbędzie w terminie (14 stycznia)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gadzie GIIIIIIIIIIIIIIIIŃŃŃŃŃŃŃŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
albo....
Spieprzaj dziaduuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
twój koniec jest bliski! drżysz, boisz się???? Is this how you feel?????


10 komentarzy:

 1. Tak trzymaj:-)
  Pozytywne myślenie to połowa sukcesu♡♡♡

  OdpowiedzUsuń
 2. och to cudnie, wiedziałam że będzie dobrze! Po krótkiej nieobecności powracam jako wierny czytacz, wspieracz i wysyłacz energii. A codziennie około 20tej robimy z dziewczynami to co do nas należy. Zostanie tylko jeszcze 3 razy! Jest moc, będzie dobrze! Czuję to!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że jest dobrze i mam nadzieję, że będzie tak dalej i będzie coraz lepiej :) Przesyłam posiłki z Mazowsza: lecą paczuszki dobrej energii ... jedna, druga, trzecia, .... piętnasta, .... siedemdziesiąta siódma, ..... to jak, akumulatory naładowane?
  A piosenka świetna :)
  Pozdrawiam serdecznie i modlę się za Ciebie.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 4. Malopolska pozdrawia serdecznie! dzielna jest Pani bardzo! do wrednego dziada A PÓJDZIESZ TY!!!!! Ps. bardzo dobry gust muzyczny. A slyszala Pani, ze Ed Sheeran bedzie w tym roku w Polsce? polecam koncert na odstresowanie!! :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak słyszałam słyszałam!!! Niestety takie skupisko ludzkie to spore zagrożenie dla mnie, przy marnej odporności, nie mówiąc już o tym, że ciężko będzie utrafić z terminem chemii i samopoczucia po niej. Chyba koncert będzie musiał zaczekać jak będę już po wszystkim ;-)
   Dziękuję za komplement, uwielbiam chilli zet. Tam właśnie takie różne perełki się trafiają...
   I nie jestem żadna Pani, Ida po prostu ;-)

   Usuń
  2. no tak na pewno dla Ciebie zagrożenie, ale jak wyzdrowiejesz na pewno pojedziesz na jego koncert :) :) moc uścisków!!! :)

   Usuń
 5. Super wieści! :) bardzo się cieszę! Ależ masz w sobie moc! taki wirus i kaszel to pikuś dla Ciebie ;) Cały czas jestem z z Tobą, myślami, modlitwą. Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Matunia rzecz jasna ;)

   Usuń
  2. Buziale, dziękuję że zaglądasz!!!!

   Usuń